Młodszy Specjalista ds. Księgowości z j.niemieckim

Kancelaria BotorPlus jest nowoczesną grupą usługową z siedzibą w Hanowerze oraz Katowicach, która specjalizuje się we wszechstronnym doradztwie dla firm z kapitałem polskim i niemieckim na rynku niemieckim. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, badania sprawozdań finansowych i doradztwa prawnego.

Dużą część naszego sukcesu opiera się na świadczeniu usług konsultingowych, outsourcingowych, księgowych oraz podatkowych. W związku z rozbudowa firmy i stworzenia oddziału outsourcingowego w Katowicach-Ligota poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Księgowości z j.niemieckim.

Obowiązki:

  • Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację zadań w obrębie księgowości finansowej z wykorzystaniem niemieckiego systemu Datev – procesy zobowiązań, należności i księgi głównej
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z biurem wewnętrznym w języku niemieckim / polskim
  • Analiza faktur, sprawdzanie zgodności oraz rozwiązywanie rozbieżności

Wymagania:

  • Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Podstawy wiedzy z zakresu księgowości i rachunkowości będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia, systematyczność i dokładność

Zapewniamy:

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w księgowości
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • profesjonalne szkolenia zawodowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • codzienne rozwijanie umiejętności językowych
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

Prosimy o przesłanie aplikacji do Pana Adama Botor na następujący adres e-mail: (a.botor@botorplus.com)